شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic
!Electronic & Technique & Computer _ 7 days a week And 24 hours a day Available
 

یکشنبه 18 آبان 1393

كرم ضدّ آفتاب!متن زیر را ظاهرا یك خانم روزنامه‌نگار آمریكایی به نام «مری شمیت» در ستون ثابتش در روزنامه «شیكاگو تریبون» نوشته! در هر صورت اگر تنها اندکی فرصت دارید خواندن آن را به شما توصیه می کنم!  

ملاحظه بفرمائید :  

 «اگر می خواستم برای آینده شما فقط یك نصیحت كنم، مالیدن كرم ضد آفتاب را توصیه می كردم. آثار مفید و درازمدت كرم ضد آفتاب توسط دانشمندان ثابت شده است، در حالیكه سایر نصایح من هیچ پایه و اساس قابل اعتمادی جز تجربه های پر پیچ و خم شخصی بنده را ندارد. اینك این نصایح را به شما می دهم:
     قدر نیرو و زیبایی جوانی تان را بدانید. اگر هم ندانستید، مهم نیست. روزی قدر نیرو و زیبایی جوانی تان را خواهید دانست كه طراوات آن رو به افول گذارد. اما باور كنید تا بیست سال دیگر، به عكسهای جوانی خودتان نگاه خواهید كرد و به یاد خواهید آورد چه امكاناتی در اختیارتان بوده و چقدر فوق العاده بودید. آن طور كه تصور می كردید چاق نبودید.نگران آینده نباشید. اگر هم دلتان می خواهد نگران باشید، فقط این را بدانید كه نگرانی همان اندازه موثر است كه جویدن آدامس بادكنكی در حل یك مسئله جبر. مشكلات اساسی زندگی شما بی تردید چیزهایی خواهند بود كه هرگز به مخیله نگرانتان هم خطور نكرده ...
     با دل دیگران بی رحم نباشید. اجازه ندهید كسی با دل شما بی رحم باشد.عمرتان را با حسادت تلف نكنید. گاهی شما جلو می زنید و گاهی عقب می مانید. مسابقه طولانی است و سرانجام، خودتان هستید كه با خودتان مسابقه می دهید.
     تعریف هایی را كه از شما می شود به یاد داشته باشید. ناسزاها را فراموش كنید. اگر موفق شدید، راهش را به من هم نشان بدهید.نامه های عاشقانه قدیمی را حفظ كنید. صورت حسابهای قدیمی بانك ها را دور بیاندازید.
     تا می توانید كلسیم بخورید. با زانوهایتان مهربان باشید. وقتی قدرت زانوهای خود را از دست دادید، كمبودشان را به شدت حس خواهید كرد.
     ممكن است ازدواج كنید، ممكن است، نكنید. ممكن است، صاحب فرزند شوید؛ ممكن است؛ نشوید. ممكن است در چهل سالگی طلاق بگیرید، ممكن است تا 75سالگی با همان یار پایكوبی و دست افشانی كنید. هر چه می كنید، نه زیاد به خودتان بگیرید، نه زیاد خودتان را سرزنش كنید. انتخابهای شما براساس 50 درصد بوده، همانطور كه مال همه بوده.از خواندن مجلات زیبایی پرهیز كنید. تنها خاصیت آنها اینست كه به شما بقبولاند كه زشتید.
     با خواهران و برادرانتان مهربان باشید. آنها بهترین رابط شما با گذشته هستند و به احتمال قوی تنها كسانی كه بیش از هر كس دیگر در آینده به شما خواهند رسید.
     یادتان باشد كه دوستان می آیند و می روند. اما آن تك وتوك دوستان جان جانی را كه با شما می مانند، را حفظ كنید. برای پل زدن میان اختلافهای جغرافیایی و روشهای گوناگون زندگی، سخت بكوشید، زیرا هر چه از عمرتان بگذرد، بیشتر پی می برید به افرادی كه در جوانی شما شناختید، محتاجید.
     برخی حقایق لاینفك را بپذیرید: اینكه قیمت ها صعود می كنند، سیاستمداران كلك می زنند، و شما هم پیر می شوید. و آنگاه كه شدید، خیالپردازی می كنید وقتی جوان بودید قیمت ها مناسب بودند، سیاستمداران شریف بودند، و بچه ها به بزرگترهایشان احترام می گذاشتند.به بزرگترهایتان احترام بگذارید.توقع نداشته باشید كسی مخارج زندگی تان را تامین كند. ممكن است حساب پس اندازی داشته باشید. ممكن است همسر متمولی نصیبتان شده باشد. ولی هرگز نمی توانید پیش بینی كنید كدام خالی می شود و یا به شما جا خالی می دهد.خیلی با موهایتان ور نروید وگرنه وقتی چهل سالتان شد، شبیه موهای هشتادساله ها می شود.
     در شناخت پدر و مادرتان بكوشید. هیچ كس نمی داند آنان را كی برای همیشه از دست خواهید داد.
     دقت كنید نصایح چه كسی را می پذیرید، اما با كسانی كه آنها را صادر می كنند صبور باشید.اما اگر به این مسائل بی توجه هستید، لااقل حرفم را در مورد كرم ضد آفتاب بپذیرید.» همین.


برگرفته از http://ali-mohamadsharifi.blogfa.com


می توانید دیدگاه خود را بنویسید